Těhotenský ceník

Délka focení 60-120min. focení jedné osoby. V případě focení více osob se jedná o rodinné focení. K těhotenskému/rodinnému/ focení je možné doobjednat líčení/vizáž/, modeláž nehtů, prodloužení řas, úpravu vlasů a loknování. Tyto služby nabízíme v našem nehtovém studiu, které se nachází na stejném místě, jako fotoateliér. Díky doplňkovým službám si užijete své focení v plné kráse a především si dopřejete krásný den v naší společnosti.

Cesta k výsledné fotografii
před vizáží- po vizáži- vhodná lokalita, případně náš fotoateliér- výsledná fotografie

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Jedná se o jedinečný okamžik v životě, pro jehož uchování je kvalitní, profesionální fotografie nejvhodnější formou.

Balíček STANDARD cca 60 min. /bez tisku fotografií/
2 000.- /1osoba/ 2 200.- /rodinné více osob/
8ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,2ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb,1ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky.

U fotobalíčků exclusive a gold Vám můžeme rovněž nabídnout fotografie ve stylu Glamour na které potřebujeme větší časový prostor.

Balíček EXCLUSIVE cca 90min./s tiskem fotografií/
2 600.- /1osoba/ 3 000.- /rodinné více osob/
15ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,4ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb,2ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, 15ks fotografií 13*18 tisk.

Balíček Gold cca 120 min.
4 499.- /1osoba/ 4 999,- /rodinné více osob/
          /s tiskem fotografií, větším množstvím čb fotografií a koláží, podkladem pro fotoobraz/

25 ks profesionálně upravených fotografií ve velkém rozlišení,8 ks z vybraných bude navíc převedeno i do čb nebo barevně tónované,4 ks koláž z upravených fotografií ve velkém rozlišení, vše zasláno elektronicky, 25 ks fotografií 13*18 tisk, zpracovaný podklad pro fotoobraz ve velkém rozlišení s datem a místem focení.
Balíček Gold nabízí jedno zásadní rozšíření.
V rámci těchto fotobalíčků Vám zpracujeme některé z fotografií pod označení Art, což znamená, že některé z fotografií budou speciálně umělecky upraveny a v rámci těchto kolekcí nechám vyniknout své umělecké představy a ztvárnění, na které je obvykle třeba mnohem více času a proto toto zpracování nabízím pouze u těchto fotobalíčků. Navíc u těchto fotobalíčků budeme kombinovat v rámci jedné z fotografií něco z těhotenského a newborn focení, čímž vznikají jedinečné montáže, ale především u těchto fotobalíčků se nad rámec nafocení fotografií pracuje více s náročnější grafikou a je zde možno využít i můj osobitý umělecký potenciál. V případě focení v exteriéru Vám pouze u balíčků Gold obvykle nabízíme nejvhodnější denní dobu focení, což je před západem slunce, kdy světlo má jedinečnou teplou barvu. Navíc pro balíček Gold využíváme v exteriéru zábleskové světlo, které nám nabízí velmi široké a jedinečné možnosti nasvícení.

Studio Vizáže
Ke všem našim ateliérovým fotobalíčkům nabízíme možnost vizážistky cca 60min./vhodné fotolíčení/
499.-
modeláž nehtů ve vlastním nehtovém salonu
cca 90-120 min./pro těhotenské focení jsou upravené a vhodně barevně připravené nehty velmi důležité.
499.-
zvlnění /loknování/ a základní úprava vlasů/30-60min./
350.-
Profesionální prodloužení řas
Metoda Classic, řasa na řasu 1:1
nový set /
první aplikace120min./……….1 000.-
doplnění po dvou týdnech……….400.-
doplnění po třech týdnech………..500.-
doplnění po čtyřech týdnech……….600.-

Metoda Classic volume light 2D-3D
nový set/
první aplikace 120min./……….1 300.-
doplnění po dvou týdnech……….500.-
doplnění po třech týdnech………..600.-
doplnění po čtyřech týdnech……….700.-

Metoda Classic volume 4D-5D
nový set/
první aplikace 120min./……….1 500.-
doplnění po dvou týdnech……….600.-
doplnění po třech týdnech………..700.-
doplnění po čtyřech týdnech……….800.-

Odstranění řas……….600.-
Parafínová vana rukou /30min./……….150.-


Ke všem těhotenským fotobalíčkům je možné doobjednat velmi oblíbenou „mléčnou vanu“ s květinovou výzdobou za cenu
499.-

Záblesková světla značně ubírají na intenzitě barev a zvýrazňují nedostatky na pleti, proto je kvalitně upravená pleť velmi důležitá pro krásnou portrétní fotografii.  Nejprve připravím pleť  a následně se budu věnovat foto make-upu. Zakryji nedostatky a zvýrazním oči a rty, protože foto make-up by měl být oproti běžnému líčení výraznější.

Součástí focení v ateliéru je obvykle drobné občerstvení, abyste se cítili co možná nejlépe před samotným focením.

Pokud budete chtít darovat některý z fotografických balíčků, nabízíme dárkové kupony v hodnotách všech fotobalíčků. Máte li zájem o svatební kupon, nebo kupon na jinou částku, rádi vám takový dárkový poukaz zdarma připravíme.

Objednání fotoslužeb se řídí obchodními podmínkami společnosti
Tulec Trend foto