Těhotenské focení Olomouc

Těhotenské focení realizujeme ve vlastním fotoateliéru, kde následně většina zákaznic fotí i své newborn focení. Ateliér je plně přizpůsoben právě těmto dvěma focením a využívají ho jak zákazníci z okolních měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Uničov, Litovel, Šternberk, tak zákaznici ze celé ČR . Je maximálně sterilní a především komfortní pro maminku i její miminko. Těhotenské fotografie jsou něčím výjimečným a je proto vhodné vybrat si opravdu dobře fotografa pro těhotenské focení. Náš těhotenský ateliér je plně přizpůsoben těhu a newborn focení a my se dlouhodobě specializujeme právě na tato dvě focení.

K těhotenskému focení nabízíme možnost vizážistky, která připraví vhodně Vaši pleť na tento druh focení. Osvětlení v ateliéru může potlačit a nebo naopak zvýraznit některé artefakty v obličeji a proto se snažíme tuto přípravu před focením našim zákaznicím doporučovat, pro ideální výsledek.
Dále Vám můžeme před focením nabídnout modeláž nehtů v našem vlastním nehtovém studiu, případně loknování a základní úpravu vlasů.
Dopřejete si maximální komfort a díky široké nabídce našich doplňkových služeb, které zásadně ovlivňují výsledné fotografie si užijte naplno tento den.
Nechejte se hýčkat a odneste si nádherné fotografie a úžasný zážitek.

V rámci těhotenského focení nabízíme rovněž velmi oblíbené focení ve stylu
Glamour a Boudoir.
V případě, že máte zájem o umělecké fotografie ve stylu boudoir, glamour, které se fotí obvykle v prádle a nebo se zakrytými citlivými partiemi, tak nám to rovněž oznamte předem, abychom vhodně připravili ateliér. K těmto fotografiím ve spodním prádle, body atd. je možná kombinace s dalšími doplňky, jako klobouky, krátké dámské bundy atd. a je možné kombinovat s dámskou obuví na vysokém podpatku.

V našem těhotenském ateliéru Vám můžeme zdarma zapůjčit mnoho vhodných doplňků a těhotenských šatů, které jsou pro dané focení vhodné. Můžete si rovněž donést vlastní oblečení. V případě zájmu Vám rádi poradíme, co je vhodné si na focení přinést. Obvykle doporučujeme alespoň dva druhy spodního prádla tak, aby jedno bylo světlé a druhé tmavé a mohli jsme je doladit k našim šatům a doplňkům. Dále je vhodná obuv na vysokém podpadku, vesty, krátký top, krátká bunda, klobouky atd. Velmi často se zákaznice fotí ve svém přirozeném oblečení, jako např. rifle, trička, košile atd. Rozhodnutí je jen na Vás, protože každý má svůj osobitý styl a má rád jiný druh těhotenských fotografií. Je vhodné vše konzultovat před focením s námi, abychom i my vhodně připravili scénu, ateliér, osvětlení atd.

Těhotenské fotíme i mimo ateliér a toto focení je možné pojmout jako focení pouze pro budoucí maminku a nebo jako rodinné focení. U tohoto focení jsou obvykle partner, děti a tato focení realizujeme především v zámeckých zahradách, parcích, ale i na mnoha dalších místech, která jsou pro tento druh vhodná. Naše oblíbené lokality Vám nabídneme před focením a vy si jednoduše vyberete tu, která je Vám nejbližší.

  • V případě, že máte o naše těhotenské focení zájem, přidejte si naši Fb stránku mezi své oblíbené a napište nám na Messenger, který naleznete na našich Fb stránkách termín vašeho porodu, abychom mohli ověřit dostupnost volných termínů. My Vám obratem zašleme přístupové heslo do sekce ceník, kde naleznete kompletní nabídku fotobalíčků. V případě, že soc. sítě nevyužíváte, tak nás kontaktujte přes e-mail, případně, tel. čísla uvedená v sekci kontakty.
  • Při rezervaci na těhotenské focení doporučujeme udělat rovněž rezervaci na newborn focení, protože pouze dlouhodobé rezervace získávají garanci, že i když se termín porodu změní, tak Vám nabídneme jiný vhodný termín mezi 5-15 dnem od narození.
  • Newborn fotobalíčky naleznete zde.

těhotenské focení
focení bříška
fotoateliér Olomouc
fotoateliér Přerov
Fotoateliér Prostějov
těhotenský fotoateliér
ateliér
těhotenské fotografie
Těhotenské focení
Těhotenské focení ve fotoateliéru


těhotenský fotoateliér
těhotenský fotograf
těhotenské focení v přírodě
Těhotenské focení v exteriéru
těhotenská fotografie
Těhotenské focení Olomouc
Těhotenské focení v exteriéru
těhotenské focení Přerov, Prostějov

Pokud chcete focení věnovat jako dárek, nabízíme Vám dárkové poukazy v libovolných částkách, v mnoha provedeních a předané v dárkové obálce.

Naše kompletní portfolio služeb – www.tulectrendfoto.cz
Naše svatební focení – www.svatbafoto.cz